Služby

Chcete být nejlepší v tom co děláte?
Neztrácejte čas učením se online marketingu a najměte si na to profíky.

Protože detaily tvoří celek

Děláme práci kvalitně s důrazem na detail

Naše strategie je jednoduchá. Snažíme se práci dělat vždy o něco lépe, než očekáváte. Víme, že když se bude dařit vám, my půjdeme nahoru s vámi. Proto dáváme do práce maximum a ještě o trochu více.

Analýzy

Proč jsou analýzy důležité? Protože online marketing je plný důležitých rozhodnutí a ta se nejlépe dělají na základě kvalitních informací a dat.

Tvorba webů a eshopů

Místo, kde prezentujete své služby nebo produkty je základ online podnikání. Webové stránky nebo eshop vám vytvoříme tak, aby přinášel co nejvíce prodejů.

SEO

Být na prvním místě v organickém vyhledávání je jako sen, ze kterého se nechcete probudit. My víme jak jej zrealizovat a rádi to pro vás uděláme.

PPC / RTB

Chcete se dostat na první místa ve vyhledávání během pár dní? Nebo chcete rozšířit povědomí o značce mezi vaší cílovou skupinou? Online reklama jistě pomůže.

PR

Potřebujete aby se o vás psalo? Zařídíme vám napsání a publikaci článků u jakýchkoliv českých publisherů či blogerů a to s našimi slevami.

Copywriting

Vaše kvalitní práce si zaslouží kvalitně napsaný text. Takový, který je prodejní, vyvolává emoce vzbuzující k akci a zároveň je dobře dohledatelný.

Naším cílem je vaše spokojenost

Stavíme byznys na kvalitně odvedené práci

©DreamIT Company 2014-2022

IČ: 02469081