Tvorba webových stránek

PROČ S NÁMI?

Dbáme, aby vaše webová prezentace byla perfektní – jen spokojený klient se vrátí a může naše studio doporučit. Společně analyzujeme vaše cíle, potřeby a navrhneme vám nejlepší možné řešení. Konečnou cenu zakázky vám stanovíme před samotnou realizací. Kvalitu odvedené práce zaručujeme díky spolupráci s profesionály a letitým zkušenostem v oboru. Preferujeme dlouhodobá partnerství a osobní přístup. Níže naleznete základní postup, jak probíhá samotná realizace a tvorba webových stránek.

VYTVOŘENÍ WIREFRAMU
K NAVRHNUTÍ PRODEJNÍ STRÁNKY

Náčrt struktury webu je nedílnou součástí pro rozvržení obsahu stránek a zároveň slouží jako komunikační nástroj mezi vývojáři a klientem.

Ve spolupráci s vámi smysluplně rozvrhneme uspořádání stránek. Definujeme menu, polohu sliderů, novinek, kontaktů, sociálních ikon, jednotlivých bannerů a daší.

Návrh vám zašleme e-mailem, abyste předem získali jasnou představu o vzhledu vašeho nového webu.

webový vývojář

Responzivní web a proč je tak důležité být mobilní

Věděli jste, že přes 55% návštěvnosti stránek pochází z mobilních zařízení, jako jsou smartphony a tablety? Responzivní weby se přizpůsobují velikosti displeje všech zařízení, což vede ke správné čitelnosti a lepšímu konverznímu poměru.

V počáteční fázi tvorby grafiky již vytváříme návrh webových stránek jak pro PC, tak pro mobilní zařízení. To Vám umožní vidět oba návrhy již v samotném zárodku, než začneme dále programovat a kódovat.

Vytvořenou webovou prezentaci testujeme na všech zařízeních, ale i internetových prohlížečích jako je Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer, Microsoft Edge a Netscape Browser, pro bezchybnou funkčnost webu.

Díky responzivitě máte možnost rozšířit okruh svých potencionálních zákazníků, kteří využívají pouze mobilní zařízení.

DESIGN A KREATIVNÍ
ČÁST WEBU

Vytvoření unikátního webdesignu je důležitým krokem při tvorbě webových stránek. Vycházíme z toho, aby web reprezentoval atmosféru vaší společnosti a citlivě se sjednotil s firemní kulturou.

Deisgn webu navrhujeme ruku v ruce s nejnovějšími trendy tak, aby prodával a upoutal návštěvníky hned na první dojem.

Finální návrh vám jednoduše zašleme v obrázcích, abyste se popř. mohli ještě rozhodnout pro změny barev, obsahu, návrhu tlačítek, stylu textů nebo jiné detailní úpravy.

tvorba webových stránek na míru praha, webdesign, webový design, webový vývojář, web design

SEO - OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE

SEO (search engine optimization) představuje způsob vytváření webových stránek tak, aby byly svým obsahem a formou vhodné pro automatizované zpracování, které používají všechny internetové vyhledávače.

Základní nastavení SEO je vždy součástí naší dodávky – název a popis společnosti ve vyhledávačích, klíčová slova v obsahu webu, optimalizace kódu pro rychlé načítání stránek a indexace mapy stránek.

Celkem existuje okolo 200 parametrů, na základě kterých roboti přidělují pořadí vaší stránce ve vyhledávačích. Vybudování kvalitních webových stránek a jejich umístění mezi první příčky ve vyhledavačích není jednorázová akce. SEO optimalizace je nekončící proces, který se musí neustále udržovat, rozvíjet a budovat. Pro dlouhodobou a účinnou spolupráci nás kontaktujte.

cms

JEDNODUCHÁ SPRÁVA WEBU PRO KAŽDÉHO

Budete schopni jednoduše upravovat a vkládat texty, obrázky a jiné základní části webu bez naší pomoci nebo odborné obsluhy.

Po spuštění webové prezentace Vás podrobně zaučíme k používání vybraného CMS – WordPress, October nebo Joomla. Samozřejmě vám zůstane k dispozici naše podpora, kdykoli budete potřebovat pomoc.

V případě zájmu se vám dlouhodobě budeme starat o kompletní provoz webu a jakékoliv úpravy na stránkách.

ORIENTAČNÍ CENÍK

Protože se jedná o individuální vývoj na zakázku, konečnou cenu vám nejprve musíme spočítat na základě vašeho zadání. Obratem vám sdělíme kalkulaci přímo pro vaši poptávku.

Cenová relace DreamIT webů na zakázku se pohybuje okolo 10.000 Kč za jednoduché stránky, od 20.000 Kč za propracovanější web a od 30.000 Kč za řešení kompletně na míru. Tvorba e-shopu startuje na 20.000 Kč a konečná cena závisí výhradně na rozsahu a náročnosti zakázky. Cenu vaší webové aplikace, vizualizací nebo loga vám rádi sdělíme na základě konkrétní poptávky. Kontaktujte nás, obratem se dozvíte konečnou cenu a domluvíme se na průběhu spolupráce.