Zpracované zakázky

Design webových stránek responzivní pro mobily, tablety, notebooky i klasické stolní monitory vychází z poptávky v daném oboru. Díky tomu jsme schopni navrhnout strukturované webové stránky, které budou graficky stylové, moderní a prodejní.

Realizujeme nejen kompletní návrhy webových prezentací, ale i zpracování loga, 3D vizualizací, tiskovin, vizitek nebo newsletterů.

isiccheck

www.isiccheck.com

ISICCHECK

Webové stránky společnosti, která nabízí celosvětově uznávané ISIC průkazy. Tak jako u webu ISIC.cz byla prezentace navržen na míru a slouží jako doplňková informativní stránka. Základním kamenem bylo navrhnout grafiku webu podobnou ISIC.cz, aby korespondovala, zejména barevností.

isic

www.isic.cz

ISIC

Celosvětově uznávaná společnost ISIC požadovala vytvořit web na míru. Práce zahrnovaly UX, zpracování grafiky a umístění na redakční systém. Díky logickému vyřešení funkcí klient dnes může měřit návštěvnost, nabízet placené reklamy, pořádat soutěže a následně vyhodnocovat, uzavírat pojištění, poskytovat slevy či různé kulturní a sportovní akce.

Atelier Glam

www.atelierglam.cz

Ateliér Glam

Když svým klientům v salónu krásy pečlivě dopřáváte luxusní zážitky, potřebujete moderní stránky navržené ve velkém stylu, s vhodnou barevnou kombinaci, které Vašim internetovým návštěvníkům navodí příjemný pocit a přitáhnou jejich pozornost.

ukozla

www.ukozla.cz

U KOZLA

Nový design webových stránek kopíruje rustikální styl venkovských restaurací a hospod. Celý návrh je postaven na jednoduchém stylu v hnědé barvě s využitím dřevěného podkresu, aby autenticky prezentoval atmosféru a styl místní žižkovské restaurace.

prplus

www.pr-plus.cz

PR-PLUS

Současný návrh prezentace mezi agenturou a klienty je postaven na konzervativním grafickém designu, jehož dominantním prvkem je azurová modř, obsahující i samotné logo agentury, ze kterého vycházel celý design webových stránek.

approax

www.approx.cz

APPROX

Pro interierové studio jsme vytvořili webové stránky, postavené na designu černé barvy, která je decentně narušena žlutou barvou, podtrhující pocit luxusu a kvality, jako návrhy samotného studia. Dynamická část přidává dojem živého kolosu a nový design webové prezentace lépe cílí na koncové zákazníky.

hotel16

www.hotel16.cz

HOTEL 16

Na přání majitele Hotelu 16, sídlícího v centru Prahy, byla vytvořena autentická webová prezentace podle architektonického stylu jeho hotelu, do které jsme zakomponovali barokní prvky. Díky tomuto se originálně povýšil celý design webových stránek.

torotech

www.torotech.cz

TORO TECH s.r.o.

Firemní webové stránky jsou koncipovány jako one-page web. Dělící prvek řezu slideru a obsah stránky byly speciálně navržen tak, aby kopíroval služby a strojírenské zaměření společnosti TOROTECH. Návrh přitom působí konzervativně díky pastelové modré barvě.

JEDNY Z NAŠICH PRACÍ

WEBOVÉ STRÁNKY, LOGA, HRY DO HERNÍCH AUTOMATŮ

KONTAKTUJTE NÁS


Příjem zakázek a cenové nabídky:
+420 608 103 300

Technická podpora a servis:
+420 777 006 175

info@dreamitcompany.cz
Karlovo Náměstí 325/7
120 00 Praha 2
IČ: 02469081
Nejsme plátci DPH